תכנון והערכה ארכיטקטונית

Your goals - Our goals

אנו ב-Performit מאמינים שהמפתח להצלחה של כל ארגון טמון ביכולתו להתאים את הטכנולוגיה לצרכיו העסקיים. הגדרת הארכיטקטורה הנכונה של מערכת-המידע הינה קריטית בכדי לאפשר לארגון להגשים את יעדיו ולהרחיב את פעילותו העסקית בעתיד.

על מנת להשיג מטרה זו, עלינו תחילה ללמוד את הארגון שלכם ואת מטרותיו, וללמוד את שפת הארגון.

ניתוח הצרכים העסקיים

מערכת-המידע חייבת להיות מסוגלת לנוע בהלימה עם הארגון לכל כיוון אליו הוא ישאף להגיע (Align & adjust). מערכות מידע קמות ונופלות על תכנון לקוי, אשר עשוי להגביל את המערכת בהיבט של ביצועים, אבטחה, יכולת גדילה, התרחבות ומדרגיות (Scalability). כמו כן המומחיות שלנו בעולם ה Big Data, אשר הולך ותופס נתח גדול יותר ויותר בעולם מערכות המידע, מאפשרת לנו להכין את התשתית הארגונית שלך לעתיד.

היכולת לבצע שינויים מרחיקי-לכת במערכת-מידע קיימת הינה מוגבלת וצורכת הרבה מאוד כסף ומשאבים לארגון. לכן, ב-Performit אנו לא מסתפקים בפיתרונות זמניים ולוקחים בחשבון את מכלול הצרכים של הארגון בתכנון היסודות עליהן תיבנה המערכת: החזון-הארגוני, המודל העסקי, ותוכניות ההתפתחות והצמיחה העתידיות - כל אלו הכרחיים בהגדרת אבני היסוד לתכנון המערכת הארגונית.

הערכה ארכיטקטונית

במידה וקיימת מערכת-מידע ארגונית, נבחן את עמידותה אל מול היעדים העסקיים שהגדרנו וניישר את הקו בין הצרכים הארגונים לבין הטכנולוגיה הקיימת.

את המתודולוגיה שלנו בהערכה ארכיטקטונית אנו שואבים מתחומים ותיקים דוגמת הרפואה ההוליסטית כך שאנו מסתכלים על מכלול חלקי המערכת והשפעתם זה על זה. לארכיטקטים של Performit יכולת ייחודית להביט בבעייה מזוויות-ראייה מרובות, לראות את את המערכת כקובייה אותה ניתן לסובב על ציריה ולבחון בכל פעם היבט אחר של תפקודה. ה-view point השונים מעניקים לנו תמונת-מצב כוללת של יכולות ומגבלות המערכת ומאפשרים לנו להעניק ללקוחותינו פתרונות מתאימים וכוללים, ליצירת מערכת ארגונית יציבה, הרמונית ומתפקדת בכל הרמות:

  • ביצועים
  • התרחבות
  • מדרגיות
  • אבטחה
  • יכולת גדילה

ב-Performit אנו מכוונים לא רק לצרכי המערכת, אלא גם לזמן ולתקציב של הלקוח. ביצוע העבודה בתקציב שנקבע ובלוחות הזמנים שהוגדרו הינם היבט מהותי בתכנון המערכת.

מערכת מידע ארגונית מא' עד ת'

בתכנון מערכת ארגונית חדשה, הארכיטקטים של Performit יבחרו עבורכם את הטכנולוגיות וה-framework הקיימים המתאימים במיוחד לצרכים הארגוניים שלכם.
הארכיטקטים של Performit מתבלטים בנסיונם המעשי הרב, בשליטתם בדיסיפלינות השונות של עולם ה-IT ובהבנתם את מכלול התהליכים העסקיים של ארגון. הם ילוו אתכם בהקמת מערכת המידע הארגונית משלב התכנון ועד שלב 'הגשת המפתחות' למערכת החדשה שלכם.

ב-Performit אנו לא מנסים להמציא את הגלגל כל פעם מחדש ותמיד נבחר להמליץ ללקוחותינו על טכנולוגיות ו-framework קיימים ובדוקים, על פני התחלה מאפס בעלות גבוהה יותר. הארכיטקטים שלנו נמצאים בתהליך למידה מתמיד, מעודכנים ב-Software factory ובסטנדרטים התעשייתיים ויבחרו עבורכם את ה-Best of breed - הטמעת הפתרונות הטובים ביותר להשגת היעדים של המערכת.

הידע והניסיון הרב שלנו בהתמודדות עם מגוון תחומי ה-IT, מאפשרים לנו ראייה כוללת ותכנון מערכת העומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר ונותנת מענה לכל צרכי הארגון:

  • עמידה ברגולציות
  • אינטגרציה עם מערכות נוספות